Projekt pn.: "Gotowi do działania"

Print Drukuj

Fundacja Siła Sukcesu w partnerstwie z Fundacją Centrum Rozwiązań Biznesowych realizuje projektu: „Gotowi do działania”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.

Celem projektu podwyższona aktywność społeczno – zawodowa oraz zdolność do zatrudnienia min. 90% ze 48 os. w wieku 18-29 lat (29K/19M, min.5ON), pozostających poza zatrudnieniem, edukacją i szkoleniem (osoby z kategorii NEET), zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, zamieszkujących obszar woj. dolnośląskiego

Dla uczestników przewidujemy stypendia szkoleniowe, rozmowy z doradcą zawodowym, psychologiem, szkolenia zawodowe (zrealizowane: pracownik ds. księgowości, magazynier z wózkiem widłowym, pomoc kuchenna z elementami barmana) staże zawodowe ze stypendiami 2 755,10 zł

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe warunki:

  • osoby, zamieszkujące na terenie województwa dolnośląskiego;
  • osoby w wieku 18-29 lat pozostające poza zatrudnieniem, edukacją i szkoleniem (osoby z kategorii NEET)
  • Osoby zagrożone wykluczeniem społecznym (korzystające ze świadczeń MOPS).

Szczególnie zapraszamy:

  • osoby bierne zawodowo
  • osoby korzystające ze świadczeń z pomocy społecznej zgodnie z ustawą z dnia 12 marca 2004r.o pomocy społecznej lub kwalifikujące się do objęcia wsparciem pomocy społecznej, tj. spełniających co najmniej jedną z przesłanek określoną w art. 7 tej ustawy.
  • osoby zamieszkujące na obszarach wiejskich wg klasyfikacji DEGURBA i/lub zagrożonych trwałą marginalizacją w WD i/lub w mieście średnim tracącym funkcję społ.-gospodarcze województwa dolnośląskiego.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o kolejnych krokach odwiedź stronę projektu www.gd.crb.lublin.pl

 

Gotowi do działania

Informacje o publikacji dokumentu