Targi Pracy we Wrocławiu 2024r.

Print Drukuj
W dniu 16.05.2024r. we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Pracy „With EURES to Europe!"

W wydarzeniu tym udział wzięły m. in. osoby bezrobotne z terenu powiatu górowskiego oraz pracownicy PUP w Górze.

Tegoroczne Tragi pracy cieszyły się dużym zainteresowaniem. Osoby odwiedzające targi mogły zapoznać się z ofertami pracy i warunkami zatrudnienia pracowników polskich jak i również zagranicznych oraz zostawić swoje CV.

Informacji udzielali również m.in. przedstawiciele agencji pracy i instytucji rynku pracy oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
Informacje o publikacji dokumentu