Komunikat dot. obsługi

Print Drukuj
W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną wywołaną zakażeniami wirusem SARS-COV-2
 
- przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w budynku Urzędu (korytarz, poczekalnia, pomieszczenia biurowe oraz dezynfekcji rąk (płyn zapewnia Urząd),
 
- zalecamy podpisywanie dokumentów własnym długopisem,
 
- zachęcamy także do kontaktów telefonicznych oraz przy użyciu środków komunikacji elektronicznej (platforma e-PUAP),
 
Dokumenty w formie papierowej należy składać w skrzynce podawczej PUP na parterze budynku.
  

               
Informacje o publikacji dokumentu