10-lecie Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Dnia 12.12.2024r. w restauracji Parkowa Bis w Górze odbyło się spotkanie dotyczące Krajowego Funduszu Szkoleniowego organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Górze. W wydarzeniu tym wzięli udział zaproszeni goście, w tym Starosta Górowski Kazimierz Bogucki, Wicestarosta Górowski Ryszard Wawer, Przewodnicząca Rady Powiatu Górowskiego Urszula Szmydyńska, przedstawiciele Powiatowej Rady Rynku Pracy oraz pracodawcy, którzy w trakcie swojej działalności byli beneficjentami Krajowego Funduszu Szkoleniowego i są dalej zainteresowani wsparciem rozwoju zawodowego zarówno swoim jak i swoich pracowników.

W ramach spotkania omówiono podstawowe zasady korzystania ze środków KFS oraz przedstawiono założenia i priorytety obowiązujące w 2025 roku. Okazją do spotkania było również podsumowanie 10-lecia funkcjonowania KFS. W krótkiej prezentacji pokazano najważniejsze osiągnięcia i korzyści w ramach KFS w naszym powiecie w latach 2014-2024. Wybrani pracodawcy podzielili się swoim doświadczeniem z korzystania ze środków KFS.

Na koniec wyróżniono 6 przedsiębiorców, wręczając im statuetki za zrealizowanie największej ilości form kształcenia dla siebie i swoich pracowników. Wszystkich beneficjentów korzystających ze środków KFS na przestrzeni tych dziesięciu lat uhonorowano dyplomami za zrozumienie idei „uczenia się przez całe życie" i współpracę w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
&imagePreview=1

10-lecie KFS zdjęcie 1

&imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1 &imagePreview=1
Informacje o publikacji dokumentu